شرکت صنایع دستی آرتایماز در سال ….. با هدف ارتقاء جایگاه صنایع دستی در کشور شروع به فعالیت نموده و بدین منظور از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پروانه تولیدکارگاهی خود به شماره ….. را در یافت نموده است. شرکت صنایع دستی هنرمندان ارتایماز در رشته های مختلف صنایع دستی از جمله مینا کاری ، قلم زنی، خاتم کاری، فیروزه کوبی، تابلو فرش و تابلو نقره، تندیس و لوح تقدیر، مجسمه، سفال و سرامیک، انواع محصولات چرم، محصولات توانسته است با طراحی بسته بندی های متنوع سهم خود را در تکمیل زنجیره تولید، بسته بندی و توزیع این صنعت ایفا کند . مهمترین هدف استراتژیک شرکت جایگزین کردن هدیه ایرانی در سازمان ها و موسسه های دولتی، بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم از طریق محصولات متنوع صنایع دستی و نیز تمرکز بر ارائه بسته بندی های مرتبط با محصولات صنایع دستی و دقت در تنوع رنگ و طرح آن در کلیه ی محصولات این صنعت است . شرکت صنایع دستی هنرمندان آرتایماز با توجه به رسالت بومی – فرهنگی خویش و نیز آگاهی از بازخورد های مثبت و فزاینده ناشی از سرمایه گذاری در این صنعت و نقش آن در جذب سرمایه های داخلی و خارجی، توسعه فرهنگی بیش از پیش در ابعاد منطقه ای و بین المللی و نقش ارزنده آن بر مجموعه ساختار های اجتماعی ، فرهنگی و هنری جامعه در تلاش برای تحکم هر چه بیشتر پیوند هنر ، فرهنگ و اقتصاد است گروه هنرمندان آرتایماز محصولات خود را با توجه به ذائقه و سلیقه علاقمندان در طرح های متنوع در طیف وسیع و مناسبی از قیمت ها و با بسته بندی منحصر به فرد خود عرضه می کند . شرکت صنایع دستی هنرمندان آرتایماز هم اکنون با سامان دهی بیش از ۵۰۰ هنرمند و صنعت گر کشور علاوه بر تولید و عرضه محصولات هنری، با دایر کردن کلاس های آموزشی در زمینه های مختلف صنایع دسنی به تربیت نیرو های مستعد و با انگیزه و کارآمد نیز می پردازد.

گروه هنری آرت تایماز با ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین صنایع‌دستی ایران، برای شما عزیزان امکان خرید مطمئن، سریع و آسان از میان طیف وسیعی از صنایع‌دستی را فراهم آورده است. خلاقیت در طراحی با افتخار هویت ایرانی، زیبایی و کیفیت و اصالت از برجسته‌ترین ارزش‌های این گروه هنری می‌باشد.

هدف ما شناساندن بهتر صنایع دستی و ارائه خدمات عالی به هنرمندان و مردم برای معرفی هنر ایرانی است. برای ارائه هر چه بهتر محصولات با کیفیت سعی کردیم که کار کردن با هنرمندان دارای نشان ملی و مهراصالت یونسکو را در اولویت قرار دهیم.

فهرست